+302311180602, +302394031810 xchatzikos@gmail.com
 
 
 
 
 

Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 183
αγγελίες: 183
€ 40.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
3.200 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
13 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 1.100.000

Βιοτεχνικός χώρος προς πώληση

Ωραιόκαστρο, ΒΙ.ΠΑ.
Εμβαδόν
1.400 τ.μ.
Χώροι
2
Τιμή ανά τ.μ.
786 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 350.000

1221556 - Βιοτεχνικός Χώρος Προς Πώληση, Άσσηρος, 360 τ.μ., €350.000

Άσσηρος, Κέντρο
Εμβαδόν
360 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
972 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 320 /μήνα

Ισόγειο κατάστημα 67 τ.μ. προς ενοικίαση στον Δρυμό, σε άριστη κατάσταση

Μυγδονία, Δρυμός
Εμβαδόν
67 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
5 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 230.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
20.473 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
11 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 28.000

Οικόπεδο προς πώληση

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
365 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
77 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 100.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
8.460 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
12 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 80.000

1221369 - Αγροτεμάχιο Προς Πώληση, Μυγδονία, 6300 τ.μ., €80.000

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
6.300 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
13 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 25.000

1221638 - Οικόπεδο Προς Πώληση, Καλλιθέα, 530 τ.μ., €25.000

Καλλιθέα, Μονόλοφο
Εμβαδόν
530 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
47 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 135.000

Μεζονέτα προς πώληση

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
161 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
€ 185.000

Μονοκατοικία προς πώληση

Μυγδονία, Λητή
Εμβαδόν
150 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 550.000

1618007 - Μονοκατοικία Προς Πώληση, Μυγδονία, 750 τ.μ., €550.000

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
750 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
4
Λεπτομέρειες
€ 60.000

1221563 - Οικόπεδο Προς Πώληση, Μυγδονία, 500 τ.μ., €60.000

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
500 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
120 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 380.000

1276168 - Μονοκατοικία Προς Πώληση, Μυγδονία, 190 τ.μ., €380.000

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
190 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
1
Λεπτομέρειες
€ 40.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Μυγδονία, Δρυμός
Εμβαδόν
6.333 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
6 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 210.000

1221588 - Μονοκατοικία Προς Πώληση, Μυγδονία, 242 τ.μ., €210.000

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
242 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 42.000

Οικόπεδο προς πώληση

Μυγδονία, Λητή
Εμβαδόν
581 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
72 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 120.000

Κτίριο επαγγελματικών χώρων προς πώληση

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
185 τ.μ.
Χώροι
3
Τιμή ανά τ.μ.
649 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 25.000

1221488 - Αγροτεμάχιο Προς Πώληση, Μυγδονία, 1.800 τ.μ., €25.000

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
1.800 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
14 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 42.000

Οικόπεδο προς πώληση

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
350 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
120 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 52.000

1221469 - Οικόπεδο Προς Πώληση, Μυγδονία, 548 τ.μ., €52.000

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
548 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
95 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|

Το κτηματομεσιτικό γραφείο Χ. Χατζίκου εδρεύει στο Ωραιόκαστρο, Μελισσοχώρι. Σας καλωσορίζουμε στον δικτυακό τόπο του γραφείου μας και σας ευχόμαστε καλή περιήγηση.

Πλοήγηση

  • Ακίνητα
  • Η εταιρία μας
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302311180602, +302394031810

      Ώρες λειτουργίας

      Κυριακή Κλειστό
      Δευτέρα 09:00 - 16:00 , 17:00 - 21:00
      Τρίτη 09:00 - 16:00 , 17:00 - 21:00
      Τετάρτη 09:00 - 16:00 , 17:00 - 21:00
      Πέμπτη 09:00 - 16:00 , 17:00 - 21:00
      Παρασκευή 09:00 - 16:00 , 17:00 - 21:00
      Σάββατο 09:00 - 16:00
    • +306974905997
    • 19ης ΙΟΥΝΙΟΥ 3, 57018, Μυγδονία (Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι)
    • xchatzikos@gmail.com
    (C) 2026 Κτηματομεσιτικό Γρηγόριος Χατζίκος - Powered by spitogatos.gr