+302311180602, +302394031810 xchatzikos@gmail.com
 
 
 
 
 

Όλα τα Ακίνητά μας

Όλα τα Ακίνητά μας αγγελίες: 183
αγγελίες: 183
€ 120.000

1221465 - Διαμέρισμα Προς Πώληση, Μυγδονία, 185 τ.μ., €120.000

Μυγδονία, Λητή
Εμβαδόν
185 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 110.000

1221387 - Οικόπεδο Προς Πώληση, Μυγδονία, 1.020 τ.μ., €110.000

Μυγδονία, Δρυμός
Εμβαδόν
1.020 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
108 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 65.000

Κατάστημα προς πώληση

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
113 τ.μ.
Χώροι
1
Τιμή ανά τ.μ.
575 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 25.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Μυγδονία, Λητή
Εμβαδόν
688 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
36 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 1.000 /μήνα

1221337 - Μονοκατοικία Προς Ενοικίαση, Μυγδονία, 270 τ.μ., €1000

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
270 τ.μ.
Δωμάτια
4
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 76.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Γαλλικός, Νέα Σάντα
Εμβαδόν
13.500 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
6 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 150.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
9.986 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
15 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 45.000

1617240 - Οικόπεδο Προς Πώληση, Μυγδονία, 400 τ.μ., €45.000

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
400 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
113 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 100.000

1606534 - Αγροτεμάχιο Προς Πώληση, Μυγδονία, 4.620 τ.μ., €100.000

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
4.620 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
22 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 260.000

Μονοκατοικία 130τ.μ. προς πώληση

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
130 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 400.000

Βιοτεχνικός χώρος προς πώληση

Λαγκαδάς, Καβαλλάρι
Εμβαδόν
1.230 τ.μ.
Χώροι
2
Τιμή ανά τ.μ.
325 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 45.000

1221552 - Οικόπεδο Προς Πώληση, Μυγδονία, 630 τ.μ., €45.000

Μυγδονία, Λητή
Εμβαδόν
630 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
71 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 170.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
16.800 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
10 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 40.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Μυγδονία, Δρυμός
Εμβαδόν
5.967 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
7 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 220.000

1220939 - Μεζονέτα Προς Πώληση, Μυγδονία, 180 τ.μ., €230.000

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
180 τ.μ.
Δωμάτια
5
Μπάνια
2
Λεπτομέρειες
€ 22.000

1717141 - Αγροτεμάχιο Προς Πώληση, Μυγδονία, 6.077 τ.μ., €22.000

Μυγδονία, Δρυμός
Εμβαδόν
6.077 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
4 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 60.000

Αγροτεμάχιο προς πώληση

Μυγδονία, Λητή
Εμβαδόν
2.200 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
27 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 100.000

1606553 - Οικόπεδο Προς Πώληση, Μυγδονία, 1.335 τ.μ., €100.000

Μυγδονία, Δρυμός
Εμβαδόν
1.335 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
75 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 70.000

1221445 - Αγροτεμάχιο Προς Πώληση, Μυγδονία, 6.100 τ.μ., €70.000

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
6.100 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
11 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 36.000

Οικόπεδο προς πώληση

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
320 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
113 €/τ.μ.
Λεπτομέρειες
€ 180.000

Μεζονέτα προς πώληση

Μυγδονία, Μελισσοχώρι
Εμβαδόν
168 τ.μ.
Δωμάτια
3
Μπάνια
3
Λεπτομέρειες
  • |‹
  • «
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
  • ›|

Το κτηματομεσιτικό γραφείο Χ. Χατζίκου εδρεύει στο Ωραιόκαστρο, Μελισσοχώρι. Σας καλωσορίζουμε στον δικτυακό τόπο του γραφείου μας και σας ευχόμαστε καλή περιήγηση.

Πλοήγηση

  • Ακίνητα
  • Η εταιρία μας
  • Ανάθεση
  • Ζήτηση
  • Επικοινωνία
  • Επικοινωνία

    • +302311180602, +302394031810

      Ώρες λειτουργίας

      Κυριακή Κλειστό
      Δευτέρα 09:00 - 16:00 , 17:00 - 21:00
      Τρίτη 09:00 - 16:00 , 17:00 - 21:00
      Τετάρτη 09:00 - 16:00 , 17:00 - 21:00
      Πέμπτη 09:00 - 16:00 , 17:00 - 21:00
      Παρασκευή 09:00 - 16:00 , 17:00 - 21:00
      Σάββατο 09:00 - 16:00
    • +306974905997
    • 19ης ΙΟΥΝΙΟΥ 3, 57018, Μυγδονία (Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι)
    • xchatzikos@gmail.com
    (C) 2026 Κτηματομεσιτικό Γρηγόριος Χατζίκος - Powered by spitogatos.gr